Miejsce na mapie https://goo.gl/maps/bQtyUpfmUZtjbTrr5 na dole tej strony znajdziesz formularz kontaktowy

Ośrodek szkoleniowy „Kustodia na Górze Błogosławieni”

Budynek stoi ponad kościołem Góry Szczęścia, w pobliżu szczytu Mt. Błogosławienia, wznoszące się nad Morzem Galilejskim; Niedaleko od tego , miejsca cudów Jezusa oraz Kafarnaum.
Półtora mili dalej znajdują się starożytne ruiny Corazi. Budynek Znajduje się przy starożytnej drodze łączącej Korazim z Kafarnaum Na brzegu Morza Galilejskiego.

Jednym z wielkich marzeń papieża Pawła VI było aby zbudować w Izraelu centrum, w którym można realizować młodego duchowieństwa który będzie przeszkolony przed uzyskaniem certyfikatu.Też dla tego celu Watykan kupił Kompleks Notre Dame, w pobliżu Bramy Jaffa w Jerozolimie, początku lat 80. „Custody Di Terra Santa” dla „neokatolickiej drogi”, którą należy zbudować na Ziemi świętej .
A dla odosobnienia przedsięwzięcie o szczególnym znaczeniu dla Kościoła i Izraela postanowiono podjąć się przedsięwzięcia pod nazwą „Domus Galilee”- „Dom Galilei” .W 1994 r. Papież wsparł go z wielkim entuzjazmem i dał mu swoje błogosławieństwo, widząc go jako służbę dla wszystkich ludzi „i dla całego Kościoła”. W kolejnych latach uzyskano pozwolenie na budowę, która rozpoczeła się w 1999 r. Od położenia kamienia węgielnego. W kamieniu węgielnym umieszczono fragment z grobowca Świętego Piotra z Rzymu i otrzymał błogosławieństwo Papieża

[contact-form-7 id="6" title="Kontakt"]